#
Image
Witaj na naszej stronie.

Jak Zgrac Z Film Z Kamery Na Komputer Program

Zgrać film z kamery cyfrowej na komputer-Jestem laikiem w sprawach kamer. Obraz z kamery i zapisac na komputerze, jakie do tego są potrzebne programy. Więc, aby zgrać film z kamery cyfrowej do komputera przy pomocy złącza FireWire. Program ten jest wystarczający do podstawowego montażu. Na kamerze film, ktory chce zgrac na komputer przy pomocy kabla Miniusb. Do kamery mialem dolaczny program do zgrywania przez miniusb, ale program. Jan 2008. Mam pytanko jak mogę zgrać nagrany film z kamery na kasetę na komputer? Moge to zrobić za pomocą wejścia usb? Czy potrzebuję do tego jakieś.
Maj 2007 11: 47 Re: kamera Samsung scd103, jak zgrać film na komputer. Na karcie graficznej mam s-Video ale nie wiem jak to zrobić, mam program Ulead.
Czy ktoś zna jakiś fajny program do zgrywania filmu z kamery na komputer a potem umożliwia skompresowanie go? za wszelką pomoc z góry dzięki. Możan zgrać film z analogowej kamery vhs-c (Panasonic nv g-100). Czy istnieje taki program, który umożliwi przegranie tego filmu na płytę dvd. Zgrać film z kamery do komputera? w dół. Od 1 do 2 z 2. Następnie wybrać w programie, którym zgrywasz (lub w konfiguracji karty tv) źródło dźwięku.

Zgrac film z kamery która nagrywa na kasetki 8mm. Tak wiec nie musisz miec w komputerze karty wideo z ' video in ' Po ' ebalo mi sie.
Aug 2007. Mam problem, potrzebuję zgrać film z płyty dvd na komputer. Niestety. Nie mam pojęcia za pomocą jakiego programu moge uzyskać zamierzony. Niedawna mam kamerę Samsung vp-d371w i chciałabym zgrać z niej film na komputer. Kupiłam Karte z wejsciem dv i kabel. Posiadam również program Ulead. Pytanko jakie programy do tego polecacie? Padło już WinProducer, ale może coś jeszcze. Jak zgrać film z kamery na Dysk, 11, Wani00, 28-07-2005 9: 14. Feb 2007. Zgrać porysowany film, pablo111, programy, 3, 04-05-2007 18: 27. Problem z e sciaganie filmu z kamery na kompa, tomek221, sprzĘt.

Filmu z kamery do komputera nie powinno dzisiaj sprawiać żadnego. Zgrywać sceny, które i tak zostaną usunięte w programie do edycji wideo. Jaki program do zgrywania filmów z sony dcr-sr33? w mój komputer powinien powstać folder kamery, w którym jak na przenośnym dysku winny znajdować.

Image